Pega Boottrailers bv leent de ZKC een trailer voor vervoer en plaatsing van de boot van Henk en Gabriella Dasselaar op de Hiswa 2014 en maakt op deze wijze mede mogelijk dat we de Hiswa als behoudsvereniging kunnen bijwonen. Daar zijn we echt héél blij mee!

Fantastisch dat Pega bv onze vereniging en onze houten klassiekers een warm hart toedraagt! Als tegenprestatie wordt een jaar lang een advertentie geplaatst op onze website en mag Pega bv een bannier en flyers plaatsen bij onze stand in Hal 5: 05.325. Pega bv verzorgt al sinds jaar en dag op maat gemaakte boottrailers, zij zullen de ter beschikking gestelde trailer ook op maat maken! We zullen deze week foto's maken van trailer en boot en hier bij dit nieuwsbericht plaatsen!

Meer info over Pega bv vindt u hier: www.pegabv.nl.

Wij hopen u graag te zien op de Hiswa en in onze ZKC-stand!
namens het bestuur, hartelijke groet, Marlène SipsTerug naar 'Nieuws'