Met een score van 12 nieuwe leden, 2 nieuwe adverteerders, 1 Vriend en interessante nieuwe contacten en aandacht in de media, kunnen we wel stellen dat deelname aan de botenbeurs Boot Holland 2014 te Leeuwarden een succes voor ons is gebleken.Start vrijdagochtend 7 februari
Sjouwen, zweten, stressen, maar met behulp van de accuboormachine van de buren, alles keurig op tijd in gereedheid voor aanvang van de beurs om 13.00 uur. De prachtige boot 'Grisslan' van clublid Frits Donker was reeds enkele dagen tevoren op haar plaats gestald, schuin tegenover onze stand. Een echte blikvanger!!! Menig gesprek over Zweedse klassiekers, hout en onderhoud werd aangeknoopt in de nabijheid van deze schoonheid... een mooie aanleiding om het publiek te vragen en te informeren over de ZKC. Frits: nogmaals hartelijk dank voor het plaatsen van jouw boot!!! En ons 'geheim': de Zweedse overheerlijke koekjes, blijken ook elke keer weer een goed lokmiddel...

Bezoek en standbemanning
Veel ZKC clubleden hebben de stand(bemanning) met een bezoekje geëerd, waarvoor dank! Erg leuk, als afwisseling, maar ook voor publiek om te zien dat men zo enthousiast is over deze prachtige hobby. Voor iedereen ruimschoots koekjes en flesjes spa blauw - misschien volgende keer toch eens Zweeds bier en een koelkastje inplannen....
Deze beursdagen werd onze club vertegenwoordigd door: Rob van Asten, Dinand Jansen, Hans-Peter Castelijn, Frits Donker, Ymte de Jager en Jetse de Jager, Keeke de Jong-Nije, Piet de Jong, Harry Jansma, Frans Smeink, Henk ten Hoor, Nick van der Heul, Taco Soepboer en ondergetekende. Het waren lange dagen, maar de resultaten zijn er -  lieve mensen: nogmaals allemaal hartelijk dank en jullie inzet wordt zéér gewaardeerd!!!

Organisatie Boot Holland
Hier tevens een GROOT woord van dank aan de organisatie van Boot Holland. Wij vonden het een eer om als behoudsvereniging de beurs te mogen opluisteren met een boot en een stand. Alles was super geregeld. Nanno Jissink, Pieter Fokkema en overige Boot Holland-collega's: dankjewel!

Namens het bestuur, Marlène Sips


Terug naar 'Nieuws'